fbpx


Zdobywca Oscara zasługuje na miano naprawdę miłego faceta! Kilka dni przed Bożym Narodzeniem Tom Hanks zaskoczył klientów w restauracji In-N-Out Burger w Fontana w Kalifornii, a potem kupił lunch dla kilku osób. Fani nagrali wideo!

Aktor wybrał się na obiad ze swoją żoną – Ritą Wilson do restauracji In-N-Out Burger w Fontana w Kalifornii. Tam też spotkał innych klientów czekających na drive-thru. Jak widać na filmie z Facebooka opublikowanym przez fankę Renee Chavez, Tom Hanks kupił im lunche!

Kolejna fanka – Meghan zamieściła na Instagramie kilka zdjęć przedstawiających Hanksa i Wilsona jedzących hamburgery w oddziale oraz aktora rozmawiającego z pracownikiem przy kasie i robiącego selfie z klientem. “Był naprawdę miły, śmiał się, rozmawiał ze wszystkimi i robił selfie!” powiedziała w rozmowie z E! News. “Życzył nam wesołych świąt przed wyjściem”.

Zaskakujący wypad Hanksa i Wilson był szczególnie ekscytujący dla mieszkańców, ponieważ Fontana, 50 mil na wschód od Los Angeles jest po drodze do wielu popularnych miejsc świątecznych, takich jak Palm Springs i Park Narodowy Joshua Tree, ale nie jest regularnie odwiedzana przez celebrytów. Gdzie się wybierał aktor? Nie wiadomo, ale fajnie, że był taki miły dla swoich fanów!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X