fbpx


Mijają cztery miesiące od bardzo przykrego wydarzenia w życiu Demi Lovato, a mowa tutaj o przedawkowaniu narkotyków, które nigdy nie niosą za sobą dobrych efektów. Demi ledwo z tego wyszła i dziękowała Bogu, przyjaciołom i fanom, którzy ją wspierali i trzymali za Nią kciuki w tym ciężkim okresie czasu. Teraz dotarliśmy do informacji, jak obecnie czuje się artystka.

Foto: BACKGRID

Jak donoszą zagraniczne media, Demi Lovato czuje się dobrze i to jest dla nas i fanów najważniejsze! Artystka jest bardzo skupiona na swoim zdrowiu oraz na tym, żeby pilnować się przed używkami wszelkiego rodzaju. Na początku listopada została zauważona na kolacji z projektantem Henri Alexandrem Levy. Kolacja nie była randką, jednak spotkaniem z kimś bliskim, który pomaga Jej wytrwać w trzeźwości i być również odskocznią od tego co było.

Jeden z bliskich piosenkarki informuje portal E! News, że “Demi nie koncentruje się na żadnych randkach, a myśli obecnie wyłącznie o swoim zdrowiu. Pracuje z trenerem kilka dni w tygodniu, dobrze się odżywia i ma zupełnie inny sposób myślenia. Cały czas podąża za tym, co przekazują Jej przez ten czas specjaliści. Oprócz tego spędza mnóstwo czasu z rodziną, najczęściej mamą, ma często obowiązkowe wizyty u lekarza i jest ciągle nadzorowana przez ośrodek, który pomaga Jej w zachowaniu trzeźwości.”

Dobrze, że teraz jest jak jest. Mamy nadzieję, że Demi nie wróci już do tego co najgorsze, a będzie robić wszystko, by jak najszybciej stanąć na nogi. Fani ciągle ją wspierają, my również i wszyscy czekamy aż ponownie zaskoczy nas nową muzyką – to też na pewno pomoże Jej odciąć się od przeszłości i zajmie umysł czymś dobrym.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X