fbpx


Nasi fani zaskakują nas empatią i tym, jak bardzo chcą pomagać innym fanom Young Stars. Jednak nie tylko, ponieważ tyczy się to każdego koncertu, na który chcecie jechać… a niestety nie jesteście jeszcze pełnoletni. Jedna z Was (Dominika) postanowiła zatem napisać kilka porad, które u Niej się sprawdzały i ma nadzieje, że i Wam pomogą!

Każdy z nas wie, jak trudno (będąc niepełnoletnim) przekonać rodziców, aby puścili nas na koncert. Chcę wam w tym pomóc i przychodzę z kilkoma radami jak podejść rodziców, aby pozwolili wam spełnić marzenia. Te kroki powinny pomóc.

  • Przedstawcie waszego idola/ulubionego artystę, aby rodzice wiedzieli na kim wam tak bardzo zależy. Jeśli będą wiedzieli kto to jest, jaką muzykę tworzy i jak ważny dla was jest, będziecie bliżej osiągnięcia sukcesu.
  • Nie osaczajcie ich! Nie mówcie o koncercie za dużo. Jeśli powiedzieli Nie, przyjmijcie to na spokojnie i spróbujcie ponownie następnego dnia.
  • Jeśli uda wam się przekonać rodziców do waszego idola do tego stopnia, że sami go polubią to jesteście w niebie! Przekonanie ich na koncert to pikuś, bo sami będą chcieli pojechać.
  • Pokażcie rodzicom zdjęcia czy filmiki z koncertów lub M&G.
  • Skoro nie macie zgody to prawdopodobnie przez koszty, a więc jest kilka opcji, które możecie zaproponować. Każdą przedyskutujcie i dopiero przechodźcie do następnej:

– Poproście o bilet na święta/urodziny
– Zaproponujcie pokrycie połowy kosztów
– Obiecajcie pomoc w jakichś cięższych obowiązkach domowych – pamiętajcie, żeby się z nich później wywiązać, bo rodzice to zapamiętają!
– Zapłaćcie za bilet sami – jeśli macie odłożone pieniądze 🙂

6. Jeśli dalej nie będą się zgadzali, to nie ma innej opcji niż płacz i błagalne prośby w ich stronę. Prawdopodobnie już wtedy po wszystkich innych możliwościach dojdą do wniosku, że naprawdę wam zależy i pozwolą wam jechać na koncert idola!

Mamy nadzieję, że wam pomogłam i moje rady się wam przydadzą. Po za tym – wybieracie się niedługo na jakiś koncert?

Autor: Dominika
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X