fbpx


Warsaw Comic Con w miniony weekend odbył się w Polsce już po raz trzeci. Impreza organizowana w podwarszawskim Nadarzynie w halach  EXPO zdobywa z edycji na edycję coraz większe uznanie – zarówno publiczności jak i branży. Nie sposób nie zauważyć coraz większej listy gości – już nie tylko drugoplanowych, ale także odtwórców głównych ról z uwielbianych przez nas seriali.

Comic Con pozwala nie tylko spędzić czas z tymi, którzy kochają seriale tak jak my, ale także – a może nawet przede wszystkim – spotkać gwiazdy srebrnego ekranu, zrobić sobie z nimi zdjęcie i/lub zdobyć autograf. Podczas eventu nie brakuje też stref znanych kanałów telewizyjnych, konkretnych seriali czy też imprez towarzyszących związanych z grami czy muzyką.

W artykule laureatki konkursu Fandoms.pl możemy przeczytać jak na Warsaw Comic Con było naprawdę, by wyrobić sobie własne zdanie, czy warto się tam wybrać.

Artykuł Fandoms.pl

Ogólne wrażenia z imprezy?

Wrażenia po tegorocznym Comic Conie mam wyjątkowe. Było to pierwsze takie wydarzenie na jakim byłam. Bawiłam się świetnie i poznałam sporo nowych osób!

Co najbardziej spodobało Ci się na Comic Con ?

Warsaw Comic Con / AKPA / mat. prasowe

Najbardziej podobało mi się to, że te gwiazdy nie miały fanów gdzieś i bardzo często przychodziły na strefy autografów i stały obok innych gwiazd, a w szczególności Trevor!

Byłaś na jakichś panelach z Gwiazdami ?

Warsaw Comic Con / Sara Berne

Byłam na panelu Riverdale, Teen Wolf i SKAM. Zdjęcie mam tylko z Cody’m, mam też zdjęcie jak przytuliłam Trevora ale tylko od tyłu. Autograf mam od Trevora, Dylana Hayle, Aleksa i Cody’iego.

Jedziesz na kolejną edycję ?

Oczywiście, że jadę na następną edycję. Już to sobie obiecałam i odkładam pieniądze na bilety.

Wywiadu autorce udzieliła Sara Berne , która wybrała się event z karnetem GOLD uprawniającym m.in. do spotkań z autorami oraz otrzymania dużej porcji gadżetów związanych z wydarzeniem. Bilet kosztuje 399 zł i pozwala przeżyć – jak widzicie – niesamowity czas w gronie tych, którzy kochają to, co  Wy. Na event można jednak wybrać się już za 49 zł – bo tyle kosztuje standardowy bilet – tzw. wejściówka – na 1 dzień . Biorąc pod uwagę, że Gwiazdy przyciągające na imprezę są obecne na Comic Conie zarówno w sobotę jak i niedzielę, cena w zamian za to, co otrzymujemy w zamian – jest bardzo atrakcyjna .

Warsaw Comic Con / Sara Berne

A Wy byliście już na Comic Conie? Jeśli tak – jak Wam się podobało? Sprawdźcie cały artykuł z większą porcją informacji i zdjęć z imprezy – tutaj: http://fandoms.pl/329282/oddalam-bilet-gold-wywiad-z-sara-berne-warsaw-comic-con

Byłeś/-łaś na Warsaw Comic Con ?

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Szukasz więcej ciekawych artykułów związanych z fandomami? Chcesz wziąć udział w ciekawych dyskusjach, sprawdzić swoją wiedzę i wygrywać atrakcyjne nagrody? A może chcesz, by Twój artykuł pojawił się na tej stronie? Zarejestruj się już teraz na http://fandoms.pl i napisz Twój post – najlepsze pojawią się także na tym portalu!


X