fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Gwiazda hitu „God is a woman” w ostatnich miesiącach bardzo dużo przeszła. Najpierw we wrześniu pojawiła się informacja o tym, że jej były chłopak Mac Miller zmarł w wyniku podejrzenia przedawkowania. Fani rapera od razu oskarżyli Arianę o bycie współwinną. Później pojawiła się nadzieja na poprawę losów, gdy ogłoszono jej zaręczyny z Pete’em Davidsonem. Niestety romans także nie przetrwał próby czasu. Jak byli kochankowie radzą sobie z tą sytuacją?

Źródło: Instagram/arianagrande

Piosenkarka wystąpiła na koncercie stacji NBC „A Very Wicked Halloween”, który zorganizowano z okazji 15 rocznicy istnienia tego musicalu na Broadway’u. Było to jej pierwsze publiczne wystąpienie od czasu zerwania zaręczyn oraz śmierci byłego chłopaka. Styliści Ariany jak zwykle się spisali, a Wy mogliście zobaczyć gwiazdę z zielonymi ustami, kolią na szyi i diamentowymi kolczykami. Nie obyło się także bez zdjęcia na Insta Story oraz oświadczenia gwiazdy. „Nie mogę uwierzyć, że prawie pozwoliłam, by mój niepokój zrujnował mi dzisiaj! Nie dzisiaj, szatanie! Nie jutro ani nie następnego dnia (…)” – napisała piosenkarka przed zaśpiewaniem utworu „The Wizard and I”.

Zaplanowany na dzisiaj był występ Pete’a Davidsona „Comedy Night Live” na Uniersytecie Temple w Filadelfii. Aktor jednak wycofał się z uczestnictwa w wydarzeniu z powodów prywatnych. Możemy się domyślać, że chodzi o rozstanie z Arianą. Na szczęście Uniwersytet bardzo szybko znalazł jego zastępcę, a na scenie pojawi się Adam Devine, którego możecie kojarzyć z takich filmów jak: „Praktykant” czy „Pitch Perfect”.

Jak widać, nie ma jednego sposobu na poradzenie sobie z zerwaniem. Jedni podobnie jak Ariana starają się nie poddawać i od razu ruszają do pracy, by zająć swoje myśli. Drudzy mogą chcieć zrobić sobie przerwę i na spokojnie wszystko przemyśleć. A Wy? Jaki macie przepis na poprawę humoru?

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X