fbpx


Fani Jacoba Sartoriusa wyczekiwali tego dnia długi czas, aż w końcu nastąpił. Dwa dni temu odbyła się premiera singla wraz z teledyskiem, promującego nadchodzącą płytę. Jak przekazuje portal Billboard płyta będzie miała taką samą nazwę jak singiel czyli Better With You. Przejdźmy zatem to konkretów.

Na EP’ce znajdziemy 7 piosenek z czego 3 już znamy i są to Better With You, Hooked On A Felling oraz Up With It. Nowymi okazały się We’re Not Friends, Problems, Curfew i Said No One Ever.

Płyta będzie w większości opowiadała o miłości, troszkę o friend zone i o złamanym sercu. Jedną z piosenek chłopak opisał tak:

When you love somebody so much and you can’t be with them it really hurts.

Co w wolnym tłumaczeniu znaczy, że jeśli bardzo kogoś kochamy, ale nie możemy z nim być, to bardzo cierpimy. Jacob Sartorius wypowiedział się na temat piosenek w bardzo dojrzały sposób. Możemy się zatem spodziewać, że teksty piosenek będą bardzo dojrzałe i zapewne będzie się z nimi utożsamiało wiele osób. Kiedy nastąpi premiera nowej płyty jeszcze nie wiemy, ale na pewno dowiemy się tego już od samego piosenkarza w najbliższym czasie!

Piosenka Better With You, na którą tak dużo osób czekało, okazała się być ulubioną Jacoba z nowej płyty. Dodatkowo wiemy, że jest ona numerem 3 na płycie. Numer od razu wpada w ucho, co widać po samych wyświetleniach, które po 2 dniach, osiągnęły ponad 1,2 miliona!

Trzymamy kciuki za sukces nowej płyty tak jak to było w dwóch poprzednich, które podbiły miliony młodych serc. Chcielibyście żeby i tym razem Jacob odwiedził nasz kraj podczas trasy koncertowej?

Autor: Dominika
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X