fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Ostatnio pisaliśmy o rekordowych wynikach oglądalności i przychodach, które Avengers: Koniec Gry osiągnęło w weekend otwarcia. Jak sukcesy finansowe filmowej sagi o superbohaterach przekładają się na zarobki wcielających się w nich aktorów?

Foto:instagram/avengers

W raporcie opublikowanym niedawno w The Hollywood Reporter podano szacunkowe zarobki aktorów. Chris Hemsworth, który pięciokrotnie zagrał potężnego, władającego młotem Thora ma otrzymywać pomiędzy 15 a 20 mln dolarów za film. Na podobne wynagrodzenie może liczyć Chris Evans – czyli najbardziej patriotyczny członek ekipy Avengers – Kapitan Ameryka. Z kolei Scarlett Johansson znana z roli Czarnej Wdowy otrzyma już okrągłe 20 mln dolarów.

Foto: Instagram/avengers

Jednak najbardziej opłacalny kontrakt udało się wynegocjować temu, który również w filmie gra najbogatszą postać. Iron Man, czyli Tony Stark, czyli Robert Downey Jr. poza podstawową gwarantowaną sumą 20 mln dolarów, może liczyć na procent od zysku wypracowanego przez film. W tym momencie, za End game aktor zgarnął już około 75 mln dolarów! Przychody na takim poziomie utrzymują go w ścisłej czołówce najlepiej zarabiających aktorów na świecie.

Foto: Instagram/robertdowneyjr

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X