fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Stan Lee to nazwisko, które zna każdy fan komiksów i ich ekranizacji, gdyby nie on nie poznalibyśmy nigdy Avengersów, takich których dziś uwielbiamy. 

Foto: Instagram/therealstanlee

To prawdziwa legenda Marvela, ale i całej kultury komiksu. Gdy niecały rok temu, w wieku 96 lat odszedł Stan Lee, świat stracił wielkiego propagatora komiksów, producenta – zarówno filmowego, jak i komiksowego, a także człowieka z ogromną wyobraźnią.

Foto: Instagram/therealstanlee

Pomyślicie – ktoś taki jak on zasługuje na specjalne uhonorowanie! Tak samo pomyślała też rada miasta Nowy Jork (w którym urodził się Stan Lee) i przegłosowała nazwanie jego imieniem jednej z ulic w dzielnicy Bronx, w której Lee był osobiście związany, mieszkając tam przez dłuższy czas.

Foto: Instagram/therealstanlee

Stan Lee Way nie została jeszcze oficjalnie zatwierdzona, ale wszystko wskazuje na to, że jedna z nowojorskich ulic już wkrótce przybierze właśnie taką nazwę, przyciągając do miasta ogromne ilości fanów Marvela i samego Stana Lee.

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X