fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Bardzo dobrze znana ze świata muzycznego Iggy Azalea zaskoczyła ponownie. Natomiast tym razem nie wyzywającą kreacją czy wyjątkowym utworem, a niezbyt dobrze o Niej świadczącym zdaniu, na temat dzieci. Artystka wprost powiedziała, że bardzo dobrze czuje się przy dzieciach… ale cudzych!

Zawsze chciałam mieć dziecko, ale dopóki nie będę musiała z nim być przez ponad 2 godziny, bo potem… Chcę zamiast tego pieniędzy” – pisze raperka na Twitterze.

www.dailymail.co.uk

To krótkie zdanie sprawiło burzę w sieci. Internauci wymieniali się różnymi spostrzeżeniami i opiniami. Wiele osób broniło Iggy, pisząc że nie każda kobieta musi mieć dzieci. Drudzy natomiast piszą, że tym zdaniem pokazała jak wielką jest materialistką, jeśli woli pieniądze, niż posiadanie własnych dzieci.

Artystka podkręciła jeszcze temat, dodając kolejny wpis opisujący Jej przyjaciółkę, która od lat kupuje rzeczy dla dzieci… których nie ma!

„Mam przyjaciółkę, która nie ma dzieci, ale kupuje ubrania i buty dla dzieci kiedy idziemy na zakupy. Robi to już od lat… Kiedy byłyśmy w sklepie, ekspedientka zapytała jaki rozmiar ubrań ma podać, a ona odpowiada tylko, że to małe dziecko” – pisze na Twitterze.

No cóż. Nie każda kobieta musi mieć dzieci, jeśli nie czuje takiego powołania i nie odzywa się w Niej instynkt macierzyński. Jednak według nas, pisanie o niechęci posiadania dzieci w ten sposób, niezbyt dobrze o Niej świadczy.

A Wy co o tym sądzicie? 🙂

www.complex.com

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X