fbpx


Niebawem spodziewać się możemy kolejnej produkcji Netflixa o wampirach. Temat wampiryzmu od wielu lat nie traci na popularności – kiedyś gęsią skórkę wywoływał hrabia Dracula, lata później serca poruszał Edward ze Zmierzchu, a w między czasie powstało także sporo seriali o tej tematyce. I choć ewolucja wampiryzmu na przestrzeni wieków wzbudza wiele kontrowersji, twórcy często nawiązując do tradycyjnych legend o krwiopijcach rezygnują z tworzenia z tych nadludzkich stworzeń na siłę bohaterów romantycznych.

Właśnie rozpoczęła się praca nad kolejnym serialem o wampirach – jego tytuł to V-Wars. 10 odcinkowa seria oparta będzie na fabule komiksu Jonathana Maberry’ego.

Główną rolę zagra Ian Somerhalder, którego Pamiętnikach Wampirów poznaliśmy jako Damona Salvatore. Tym razem jednak nie będzie On wampirem, a ich łowcą!

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy na Fandoms, gdzie w temat zagłębiła się Marysia Słykhttp://fandoms.pl/329182/ian-somerhalder-w-kolejnej-wampirzej-produkcji

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Szukasz więcej ciekawych artykułów związanych z fandomami? Chcesz wziąć udział w ciekawych dyskusjach, sprawdzić swoją wiedzę i wygrywać atrakcyjne nagrody? A może chcesz, by Twój artykuł pojawił się na tej stronie? Zarejestruj się już teraz na http://fandoms.pl i napisz Twój post – najlepsze pojawią się także na tym portalu!


X