fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Jeden z nich jest YouTuberem, drugi prezenterem radiowym. Dla jednego z nich to będzie debiut na Young Stars Festival w roli prowadzącego, drugi już tego doświadczył – O kim mowa? Nie trzymajmy Was dłużej w niepewności! Young Stars Festival 2018 poprowadzi JDabrowsky oraz Kamil Pisarek!

Dla Janka Dąbrowskiego będzie to kompletny debiut prezenterski na Young Stars Festival, dla Kamila będzie to już kolejny raz – wcześniej prowadził festiwal wraz ze swoim radiowym kolegą – Jokerem, który w tym roku nie może być z nami gdyż właśnie w weekend festiwalu… bierze ślub! Zastępstwo będzie miał jednak godne, JDabrowsky już się nie może doczekać festiwalu, a na swoim instastory pochwalił się tym wyróżnieniem!

Do festiwalu zostało jeszcze 5 miesięcy, a tu co chwile pojawiają się nowe niespodzianki! Jesteście zadowoleni z wyboru prezenterów?

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X