fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Game Party było i jest dla nas dużym wyzwaniem, bowiem to projekt, który powstaje dla ludzi, którzy przecież na co dzień albo prawie wcale, albo nawet…w ogóle nie grają! Naszym zadaniem jest zainteresować Was grami, ale w nieco inny sposób i innymi, niż te, do których zachęcają hardkorowi gracze albo streamerzy na youtube.

Oprócz Just Dance 2019, nie rozpoznawaliście praktycznie żadnej gry, która pojawiła się podczas pierwszej, pilotażowej edycji Game Party – naszego eventu i projektu poświęconego grom. Mieliśmy wizję, aby stworzyć wydarzenie i projekt dla ludzi niekoniecznie grających na co dzień. Projekt, który nie będzie wyśmiewał nie-graczy oraz potraktuje na poważnie recenzje, zapowiedzi i newsy związane z grami dla całych rodzin, platformówek, przygodówek itd… czyli dokładnie odwrotnie, niż ma to miejsce na tych wszystkich poważnych portalach o grach.

Wygląda na to, że nasz pomysł zaczyna się sprawdzać, a przykładem tego było wydarzenie Game Party, na którym gry typu Just Dance nie były dodatkiem (jak na innych eventach growych), a podstawą. Postawiliśmy na VR oraz gry na konsoli Nintendo Switch (oparte o ruch) i…to okazało się strzałem w dziesiątkę. Zainteresowanie Game Party było nie mniejsze niż Teen Con, co jeszcze przed eventem wydawało się wręcz niemożliwe!

ekstremalne wyzwanie w The Climb

Duża w tym zasługa produkcji, jakie Wam zaprezentowaliśmy. W tym poście skupiamy się na ekstremalnym wyzwaniu VR, które oparliśmy o grę The Climb studia Crytek . To obecnie jedna z najładniejszych, ale też najbardziej ekstremalnych gier-doświadczeń w VR. Nic dziwnego – grając w The Climb, wspinamy się na naprawdę trudne szczyty, co rusz doświadczamy ogromnych, nawet kilkuset metrowych przepaści , niezwykle skomplikowanych szlaków wspinaczkowych , w których nierzadko musimy skakaćbujać się na linach, korzystać z drabinek a nawet odśnieżać / odkuwać z lodu / oczyszczać ze skał konkretne fragmenty, które musimy przebyć, aby w ogóle przejść dalej. 

Jeśli byliście na evencie, gracze mieli do przejścia ten oto szlak (z którym poradziła sobie – jako jedyna – Karolina , gratulujemy!) , który jest… najprostszym wyzwaniem w tej grze. Poradzilibyście sobie? Zobaczcie sami. Pamiętajcie jednak, że w VR realnie odczuwacie wysokości, błędnik szaleje i gra staje się autentycznie ekstremalnym doświadczeniem!

A co powiecie na wyzwania w Alpach?

Nie jest tajemnicą jednak, że wspinaczka najtrudniejsza jest w zimowych warunkach. Te wyzwania są najtrudniejsze w tej grze, a trailer jednoznacznie pokaże Wam, że te słowa to nie przelewki…

A jeśli macie ochotę przekonać się jak wygląda wspinaczka na zaledwie o jeden poziom trudniejszym wyzwaniu (a jest ich w grze aż 20! ), to zobaczcie to video:

Prawda, że jest ekstremalnie? Jeśli chcielibyście spróbować w domu zagrać w tę grę – garść informacji: The Climb dostępna jest wyłącznie na PC z zestawem Oculus Rift (lub Rift S) ale do grania niezbędna będzie Wam bardzo wydajna karta graficzna (przynajmniej NVIDIA GTX 970) , przynajmniej 8GB RAM i porządny procesor (serii i5 minimum) – ale wówczas nie spodziewajcie się, że gra będzie wyglądać tak dobrze jak na powyższych filmach. 

Jeśli nie macie możliwości zagrania w The Climb w domu, oczekujcie takiej szansy podczas kolejnej edycji Game Party! Podejmiecie wyzwanie? Dajcie znać w komentarzach i zagłosujcie w sondzie! 😀

Za możliwość zrealizowania pokazu z gry The Climb dziękujemy studiu Crytek, które udzieliło nam licencji na prezentację gry. Grę prezentowaliśmy na okularach Oculus Rift S oraz sprzęcie z konfiguracją opartą m.in. na karcie graficznej serii GTX 1070, 16 GB RAM i procesorze serii i7.

Podejmiesz wyzwanie w The Climb VR na Game Party?

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X