fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Demi Lovato obecnie poszukuje przyjaciół, którzy myślą podobnie jak ona i w których może mieć wsparcie. To prawdopodobnie dlatego wróciła do Henry’ego Levy! Oboje są po odwyku i doskonale się rozumieją.

W ciągu ostatnich miesięcy Demi Lovato wiele się nauczyła – po tym, jak w lipcu trafiła do szpitala po przedawkowaniu narkotyków i omal nie pożegnała się z życiem, trafiła na odwyk. Tam przemyślała wiele spraw i zmieniła wartości w swoim życiu – a także i przyjaciół. Niektóre kontakty zerwała, a na ich miejsce pojawiły się nowe znajomości.

Na początku grudnia Demi Lovato i Henry Levy zostali zauważeni przez fotografów – paparazzi natknęli się na parę podczas pocałunku! Po wypłynięciu tej decyzji pojawiło się wiele różnych głosów. Niektórzy twierdzą, że przez Henry’ego Demi ponownie wróci na złą drogę, inni zaś, że to właśnie on jest pisany artystce!

fot. justjared.com

Dlaczego? Henry Levy również jak Demi miał problemy z nałogami – według niektórych osób pozwala mu to dobrze zrozumieć, jak obecnie czuje się wokalistka i wspólnie mogą wspierać się po odwyku. Czy ten związek faktycznie wyjdzie im na dobre? Mamy taką nadzieję!

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X