fbpx


Wiedźmin/The Witcher produkowany przez Netflixa jeszcze nie miał swojej premiery, a prawdopodobne jest, że serial będzie miał więcej sezonów! Oznacza to, że Henry Cavill dłużej będzie grał Geralta z Rivii.

Premiera serialu coraz bliżej – dokładna data nie jest jeszcze znana, ale na pewno zobaczymy go w 2019 roku. Jesteśmy niesamowicie ciekawi, jak wypadnie Henry Cavill w roli tytułowego Wiedźmina!

Tymczasem w sieci pojawiły się informacje, które pozwalają wierzyć, że ta produkcja Netflixa naprawdę spodoba się fanom Geralta i może być nawet jednym z ich czołowych tytułów! Wygląda więc na to, że Cavill zagości w roli Wiedźmina na dłużej.

Podobno producenci serialu The Witcher są bardzo zadowoleni z dotychczasowych efektów zdjęć! Do tego stopnia, że ponoć zapowiedzieli już produkcję kolejnych sezonów. Media donoszą, że Netflix jest pod dużym wrażeniem przebiegu prac nad serialem, że ma w planach kolejne sezony – mimo tego, że serial nie miał jeszcze premiery!

fot. Netflix

“Wygląda na to, że Netflix jest bardzo zadowolony z prac nad Wiedźminem i daje zielone światło na stworzenie kolejnych sezonów – jeszcze przed premierą sezonu pierwszego lub zaraz po nim. Oznaczałoby to, że harmonogram Cavilla na jakiś czas będzie pełny.”

Czekacie na ten serial? Jak myślicie, czy faktycznie możemy liczyć na kilka jego sezonów?

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X