fbpx


W lutym zeszłego roku Heidi Klum odwiedziła Ellen, gdzie grała w grę “Who Would You Rather?” i przyznała, że podkochuje się w Drake’u. Raper, który zobaczył ten fragment programu, dostał numer supermodelki za pośrednictwem wspólnego przyjaciela i poprosił ją o randkę, ale Klum nigdy nie odpowiedziła SMS-a, ponieważ znalazła “miłość swojego życia” – rockowego Toma Kaulitza.

W środę (2 stycznia) Klum ponownie usiadła do rozmowy z Degeneres i zelektryzowała publiczność, wyjaśniając, że wysłała wiadomość do rapera, aby go przeprosić. “Powiedziałam, że jest mi przykro, ponieważ wiem, że zrobiłam ogromną gafę po tym, jak tu byłam, a on właśnie zrobił tę twarz” – po czym zrobiła zdziwioną minę. “To wszystko, co odpowiedział? Och, on jest szalony – odpowiedziała Ellen. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

BLISS 😊❤️

Post udostępniony przez Heidi Klum (@heidiklum)

Później rozmowa zahaczyła o halloweenowe przebranie modelki. “Zawsze chciałam być Fioną” – dodała. Jednak nie było to wcale takie proste. Kostium był jak inkubator, przez który nie przechodziło powietrze, a Heidi bez przerwy się w nim pociła. Na koniec Ellen zaznaczyła, że jeśli jej narzeczony to wszystko wytrzymał, to musi ją naprawdę kochać. Przypomnijmy, że niedawno supermodelka i członek Tokio Hotel – Tom Kaulitz zaręczyli się i już planują ślub. 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X