fbpx


Mamy nie lada gratkę dla wszystkich fanów Harry’ego Styles’a! Muzyk ostatnio delikatnie podrzuca wskazówki dotyczącego jego drugiego albumu w solowej karierze! 25-latek rozpalił nadzieje wielu fanów tweetem, w którym świętuje drugą rocznicę wydania swojego debiutanckiego albumu.

View this post on Instagram

Detroit, Live On Tour.

A post shared by @ harrystyles on


Po rozpadzie One Direction każdy z jego członków rozpoczął solową karierę muzyczną, jednak to chyba Harry Styles jest najcieplej przyjętym artystą. 25-latek tworzy świetną muzykę, ma doskonały głos, a do tego wie, jak dobrze się ubrać – ciężko go nie lubić 🙂 Ostatnio świętował drugą rocznicę wydania swojego debiutanckiego albumu, który nosi tytuł “Harry Styles”. Miało to miejsce 12 maja i to właśnie wtedy muzyk wrzucił na swojego Twittera krótki, słodki wpis: “Dwa lata. Dziękuję Wam za wszystko. Kocham Was, naprawdę. H.”

View this post on Instagram

Denver, Live On Tour.

A post shared by @ harrystyles on


Co jednak najbardziej przyciągnęło uwagę fanów to hashtag, którym wokalista zakończył tego tweeta: #HS2Year. Z jednej strony może to oznaczać tylko 2 rocznicę debiutanckiego albumu, ale wiele osób widzi tu zapowiedź drugiego albumu Harry’ego, który rzekomo mógłby pojawić się jeszcze w tym roku. Trzymamy kciuki, aby okazało się, że to prawda!


Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X