fbpx


Ben Winston to słynny producent i dyrektor muzyczny, który współpracował m.in. z takimi gwiazdami jak Robbie Williams, James Corden, czy… boysbandem One Direction. To właśnie z członkiem tego zespołu złapał niezwykłą więź, która zaowocowała wspólnym mieszkaniem! Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Harry Styles mieszkał u Niego przez półtora roku… Na strychu!

Szacuje się, że majątek Harry’ego Stylesa może wynosić nawet… 40 milionów funtów! Tym bardziej szokują doniesienia amerykańskiej dziennikarki Danielle Turchiano, która dotarła do informacji, według których gwiazda One Direction miał mieszkać na strychu swojego producenta ponad rok!

Harry Styles mieszkał na strychu Ben’a Winston’a aż 18 miesięcy, podczas gdy sąsiedzi na przedmieściach… nic nie wiedzieli, że On tam był. Winston mówił, że żył w cichej ‘nudnej’ rodzinie, a wprowadzenie się Harry’ego, w trakcie tego szalonego czasu w jego życiu, było rozrywką i bardzo mu to pomogło oraz zainspirowało do rozwoju. Danielle dodała także, dlaczego Harry mieszkał tam aż tak długo – Winston powiedział, że Styles chciał zostać w jego domu aż tak długo gdyż preferował życie w rodzinie niż samotnie w posiadłości. 

Trzeba jednak podkreślić, że nie mówimy o byle jakiej posiadłości! Harry zakupił willę w zachodnim Hollywoodzie, która robi piorunujące wrażenie!

Może Harry nie ma towarzystwa w tej willi, ale ma… kino, piękny basen, siłownie i zapierające dech w piersi widoki! Zgodnie ze stwierdzeniem, które wypowiedział kiedyś Kuba Wojewódzki – pieniądze szczęścia nie dają, ale wolę być nieszczęśliwy w ferrari niż na rowerze – Myślicie, że Harry również wyznaje tę zasadę, czy jednak wolałby zostać w rodzinnym gronie Winstona? Piszcie!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X