fbpx


Disney wciąż zbiera obsadę do aktorskiej wersji kultowej bajki Mała Syrenka. Na razie poznaliśmy odtwórczynie głównej roli, a także kilka najpoważniejszych kandydatur na pozostałe postacie.

Foto: Getty Images’ Photofest

Choć obsada najnowszej odsłony Małej Syrenki nadal się kształtuje, to poza potwierdzonymi aktorami, pojawia się coraz więcej doniesień o tym kto wcieli się w pozostałe kluczowe role. Dwa tygodnie temu (3 lipca) wytwórnia poinformowała, że tytułową rolę zagra młoda aktorka – Halle Bailey. Z kolei najpoważniejszą kandydatką do roli złej czarownicy Urszuli, jest Melissa McCarthy, amerykańska aktorka, znana głównie z ról komediowych.

Dziś pojawiły się doniesienia, że Disney prowadzi rozmowy z byłym członkiem One Direction – Harry’m Stylesem, który jest obecnie najpoważniejszym kandydatem do roli Eryka- ukochanego księcia głównej bohaterki. Piosenkarz i od jakiegoś czasu aktor jest wyborem, który Disneyowi sugerowało wielu fanów.

Foto: Instagram/harrystyles

Harry Styles ma już za sobą filmowy debiut. Dwa lata temu zagrał w nagrodzonej trzema Oscarami Dunkierce Christophera Nolana. Ostatnio był również typowany do roli Elvisa Presleya.

Foto: Instagram/harrystyles

Uważacie, że Harry pasowałby do roli księcia?

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X