fbpx


Tego się chyba nikt nie spodziewał! Harry Styles miałby być nowym Jamesem Bondem?! Może nie każdego dziwi to, że po wyśmienitym filmie i roli w filmie “Dunierka”, Harry otrzymałby kolejną rolę w nowym filmie, ale że od razu jako nowy Bond?! To jednak bardzo możliwe!

www.thesun.co.uk / www.cbc.ca

Ostatni film z Danielem Craigiem w roli agenta 007 pojawi się w kinach w 2019 roku. Producenci już szukają następcy. Tutaj pojawia się Styles i Jego kandydatura, którą zgłosił montażysta ostatniego filmu o Bondzie. Lee Smith pochwalił Harry’ego za jego udział w Dunkierce i przyznał, że widzi go w roli słynnego agenta!

Harry mógłby to zrobić. Jeśli chcieliby młodszego Bonda, dlaczego nie? Ma w sobie to coś. Harry jest naprawdę dobry i może rozwinąć skrzydła. Ma wyjątkowy talent i jest przed kamerą zupełnie naturalny. Można by pomyśleć, że masz do czynienia z facetem z latami doświadczenia. Nigdy nie pomyślałbyś, że Dunkierka to jego pierwszy film. Ja nie wiedziałem, kim on jest” – powiedział Lee.

Mimo iż jesteśmy bardzo zaskoczeni typem Harrego na nowego Jamesa Bonda, pochwalamy i jesteśmy zdecydowanie za! Może akurat będzie inna wizja scenarzystów – James Bond Junior, który na przykład byłby zaginionym synem prawdziwego Bonda? 😉 To mogłoby być ciekawe 🙂

Co Wy na to?

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X