fbpx


Tak jak obiecywaliśmy, równo tydzień przed Young Stars Festival 2018, publikujemy jego harmonogram. Dowiecie się z niego, kiedy wystąpią wasi idole, kiedy odbędzie się finał Way to Young Stars oraz kiedy Young Stars Dance pokaże na co ich stać. Gotowi? 

Całe show rozpoczną najstarsi z zaproszonych artystów ok 14:40  na scenie pojawi się Dawid Kwiatkowski by następnie ustąpić miejsca B.R.O. Godzina 15:30 będzie decydująca dla naszych 5 finalistek z Way to Young Stars, to właśnie wtedy spełnią się ich marzenia o występie przed tak dużą publicznością. O 16 Torwar rozbuja Young Stars Dance. Od godziny 16:10 aż do 22:20 nieprzerwanie będą odbywały się koncerty wielkich polskich, jak i zagranicznych gwiazd. Do zobaczenia już za tydzień!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X