fbpx


Halsey znalazła się na okładce nowego numeru Glamour, gdzie otworzyła się i opowiedziała o jej hicie “Without Me” oraz jej bardzo publicznym zerwaniu z raperem G-Eazym.

Mimo że gwiazda pop znana jest z tego, że stawia na swoje emocje i jest bardzo wrażliwa, niektórzy źle na nią patrzą przez pryzmat jej zerwania z G-Eazym. Halsey przyznaje, że myślała o tym, jak najlepiej poradzić sobie z wiadomościami, nawet debatując nad transmisją na żywo lub rantem na Twitterze. Piosenkarka ostatecznie zdecydowała, że najlepszą rzeczą jest zrobienie piosenki o tym, jak się czuje.

Foto: Eric Ray Davidson / Glamour

“Największą lekcją, jakiej nauczyłam się, było tworzenie sztuki, a nie nagłówków gazet” – powiedziała w rozmowie z Glamour. “Generowanie tematów dla mediów społecznościowych może sprawić, że przejdzie się od bycia muzykiem do bycia osobowością”.

Foto: Eric Ray Davidson / Glamour

“Without Me” stał się jednym z największych przebojów Halsey, która znalazł się na szczycie listy Billboard Hot 100. Kawałek wyraża to, jak to jest dbać o kogoś w takim stopniu, że w końcu tracisz siebie. Zdolność Halsey do bycia wrażliwą i przekazywania tak głębokiego wrażenia z chwytliwą piosenką pop jest tym, co sprawiło, że piosenka odniosła tak wielki sukces.

Foto: Eric Ray Davidson / Glamour

“Nazywam siebie kolekcjonerem. Zbieram rzeczy od ludzi i wykorzystuję je do poszerzania mojego artystycznego repertuaru, tak, że pisze z kulminacją doświadczeń ze świata. Ale ja też jestem naśladowcą, ponieważ tak namiętnie stawiam się w cudzej roli przez cały czas”.

Foto: Eric Ray Davidson / Glamour

Następnie dodała: “Przez długi czas bałam się. Dlaczego musisz stawać się wszystkim? Dlaczego musisz naśladować wszystkie ich zainteresowania, wszystkie ich cholerne maniery i ich osobowość? Dlaczego nie możesz po prostu wiedzieć, kim jesteś, i się tego trzymać? Ale zdałam sobie sprawę, że to się nigdy nie wydarzy. Zamiast tego zaczęłam otaczać się ludźmi, których podziwiam i lubię.”

Całą rozmowę możecie przeczytać tutaj!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X