fbpx


Halsey miała dość napięcia podczas oglądania najnowszego horroru Jordana Peele “Us”. Wykonawczyni hitu „Without Me” zdradziła, że boi się tego typu filmów i podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat filmu na Twitterze, pisząc, że prawie zemdlała trzy razy.

(Uwaga. Trailer filmu, który jest dozwolony od lat 15.)

Us było tak niesamowite. Byłam naprawdę chora, kiedy go zobaczyłam i wstrzymywałam oddech od napięcia i prawie zemdlałam jak 3 razy” – zdradziła piosenkarka. Zadzwoniła również do Peele’a, który zdobył Oscara za chwalony przez krytyków thriller z 2017 roku „Wyjdź”.

„Nie mogę się doczekać 5 lat, kiedy wszyscy zaciekle debatujemy nad naszym ulubionym filmem Peele” – dodała na Twitterze. Należy zaznaczyć również, że twórcy nieźle zarobili na filmie. W piątek (22 marca) film Peele’a był przerażający i zarobił 29 milionów dolarów na zaplanowany weekend!

Źródło: mat. pras. Universal Pictures

Oznacza to, że jest to jeden z najlepszych startów w historii, jeśli chodzi o horrory. Podobny wynik zdobyła kontynuacja serii “Halloween” (76,2 miliona dolarów) według Box Office Mojo w zeszłym roku.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X