fbpx


Młody i bardzo zdolny Filip Lato odpowiedział na pytania zadane przez naszych czytelników! Opowiedział, z kim chciałby zaśpiewać, wyjawił także szczegóły swoich przyszłych koncertów! Zapraszamy na odpowiedzi z cyklu: Q&A z Gwiazdą!

Okładka singla Filipa Lato – Halo Ziemia

1. Jak udaje Ci się dzielić czas między pracę zawodową, czyli prawniczą, a muzyką, koncertami? itd. Gdybyś musiał wybrać jeden zawód to który z nich byś wybrał ostatecznie i dlaczego? Pozdrawiam serdecznie!

Pozdrawiam również! Z tym czasem rzeczywiście jest tak, że mam go coraz mniej, ale nie narzekam – w końcu przeznaczam go na muzykę, a więc na to co kocham najbardziej. W związku z tym jeśli musiałbym wybierać, to wybór będzie dla mnie oczywisty!

2. Czy planujesz nagrać płytę z osobami z programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo 9 – np. z Jankiem Traczykiem?

Nie,  nie myślałem o tym nigdy 😉

3. Co poczułeś gdy dowiedziałeś się że będziesz mógł wcielić się w Jacksona?

Mega się jarałem tą postacią, chyba najbardziej ze wszystkich w jakie miałem okazję wcielać się w TTBZ! Prywatnie jestem wielkim fanem Michaela Jacksona więc taka forma hołdu dla tego wspaniałego artysty bardzo mi odpowiadała!

4. Jak oceniasz ostatni występ w Opolu w skali od 1-10?😊

11! (śmiech) Koncert udał się świetnie, jak zwykle fani dopisali!

5. Z kim chciałbyś zaśpiewać w duecie?

Z Julą, i to się nawet wydarzy na mojej debiutanckiej płycie! (śmiech) A tak poza tym, to trudno powiedzieć, nie zastanawiałem się nigdy nad tym jakoś głębiej i za każdym razem kiedy jestem o to pytany wskazuję kogoś innego, kto akurat przyjdzie mi w danej chwili do głowy bo jest trochę wokalistów z którymi fajnie byłoby pośpiewać.

6. Na jakie tematy najbardziej lubisz rozmawiać?

To bardzo zależy od nastroju. I w sumie od towarzystwa też. Inne tematy porusza się z kolegami z zespołu na piwie, a inne z dziewczyną na randce. A w żadnej z tych okoliczności nie da się za bardzo pogadać o kolonizacji marsa… (śmiech)

7. Gdzie widzisz siebie za 10 lat?

Na wielkiej scenie, tak bym przynajmniej chciał! Codziennie walczę o swoje marzenia i bynajmniej nie zamierzam zwalniać! A 10 lat to całkiem sporo czasu…

8. Czy planujesz trasę koncertową z płyta? Jeśli tak to czy koncerty będą odbywały się w przyszłym roku wiosną/latem czy jeszcze w tym roku?

Tak, już przed wydaniem płyty sporo pokoncertowałem, i mam nadzieję że po premierze także będę miał okazję promować nowy materiał na żywo! Na pewno zagram jeszcze kilka koncertów w tym roku, no a w nowym sezonie ruszymy w trasę pełną parą! Już nie mogę się doczekać!

9. Czy masz Filipie wśród wszystkich piosenek które znajdą się na Twojej debiutanckiej płycie tę jedną najbardziej ulubioną? Jeśli tak, to która to piosenka i dlaczego jest najbardziej przez Ciebie lubiana?

Jedną pewnie ciężko byłoby mi wskazać, ale mam kilku swoich prywatnych faworytów… Chociaż szczerze mówiąc chyba wolałbym nie zdradzać, bo jestem bardzo ciekaw jak tę płytę odbiorą moi fani po premierze – czy zgodzą się ze mną, czy też może większym powodzeniem będą się cieszyły piosenki, których ja osobiście bym nie wytypował? Wszystko stanie się jasne już po 5 października, kiedy płyta trafi w ręce publiczności!

10. Stresujesz się przed występami? Jeśli tak to jakie masz sposoby na stres?

Wiadomo, każdy publiczny występ to jest trochę stresu i dużo adrenaliny; ale na szczęście u mnie zazwyczaj jest to „dobry” stres – mobilizujący, nie paraliżujący. Co najwyżej czasem mnie trochę za bardzo „nosi”… Więc nie mam na niego sposobu, nie muszę z nim jakoś przesadnie walczyć.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X