fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Od zawsze się mówi, że muzyka nie ma barier czy granic. To właśnie ona na przestrzeni lat pomagała łączyć, budować mosty i nawiązywać kontakty. Tak też jest i teraz! Disney Polska kolejny raz postanowił otworzyć się na wszystkich swoich widzów i stworzył swoją najpopularniejszą piosenkę z filmu “Król lew” w języku migowym! Teraz możemy wszyscy razem zaśpiewać “Hakuna Matata”!

Nowa wersja filmu “Król lew” zadebiutowała 12 lipca ubiegłego roku. Wszyscy byli podekscytowani tym, jak zostanie przedstawiona historia, którą zna każdy na świecie! Początkowo było wiele sceptycznych podejść, jednak film okazał się hitem, a przy okazji przypomniał wszystkim najważniejsze sceny i historie z bajki. Nawet jeśli ktoś animacji nie pamięta, to na pewno obiła mu się o uszy piosenka “Hakuna matata”.

Hakuna matata – od dzisiaj wszyscy powiemy to w polskim języku migowym (PJM)! Dzięki współpracy z Fundacja Kultury bez…

Opublikowany przez Disney Polska Poniedziałek, 1 czerwca 2020

W dzień dziecka Disney postanowił zrobić prezent swoim fanom i wypuścił nową wersję piosenki, która sprawia, że jesteśmy naprawdę dumni! Wytwórnia zadbała, by wszyscy mogli wykonać piosenkę i wspólnie zaśpiewać, ponieważ powstała wersja “Hakuny mataty” w języku migowym! ” Dzięki współpracy z Fundacją Kultury bez Barier i afrykańską społecznością Głuchych możemy zamigać kultowe motto Timona i Pumby z filmu Król Lew!” – napisał Disney Polska na swoim facebookowym koncie!

To jak, nauczycie się i zaśpiewacie kawałek wspólnie ze znajomymi? 😀 

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X