fbpx


Justin Bieber i Hailey Baldwin wybrali się wspólnie do Kanady by muzyk mógł przedstawić swoją wybrankę rodzicom. Jak Hailey wypadła w ich oczach? W sieci pojawiły się ich wspólne zdjęcia zaraz po powrocie, wyglądają jakby dostali błogosławieństwo Bieberów? 

Robert O’neil / SplashNews.com/EAST NEWS

Jeśli patrzeć na ich miny… Osiągnęli swój cel! Wyglądają razem na bardzo szczęśliwych i zakochanych. Czyżby rodzice Justina pobłogosławili jego narzeczeństwo z Hailey Baldwin?

Fot.: Robert O’neil / SplashNews.com/EAST NEWS

Ta mina mówi chyba wszystko! Narzeczeni spędzają razem wspólnie mnóstwo czasu i zdają się planować wspólne życie. Jednak, jak twierdzi portal plotkarski TMZ, ta para poczeka jeszcze na ślub… Ponad rok! Młodzi są podobno bardzo pewni swojej miłości, jednak chcą rzekomo poczekać ze ślubem co najmniej do 2019r! Jednak może błogosławieństwo od rodziców Justina przyspieszy sprawę? Tego dowiemy się już zapewne niedługo!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X