fbpx


W Polsce Dzień Ojca obchodzimy 23 czerwca, ale w wielu krajach to święto wypada 16 czerwca. Wczoraj z tej okazji wiele gwiazd podzieliło się więc swoimi życzeniami na social mediach!

Wśród nich znalazł się między innymi Nick Jonas, który opublikował na Twitterze zdjęcia z dzieciństwa ze swoim tatą. “Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Taty dla wszystkich ojców. Mam nadzieję, że chociaż w połowie będę takim ojcem jak ty, tato. Bardzo cię kocham…”.W tym wyjątkowym dniu życzenia ojcom złożyła też Kehlani: “Szczęśliwego Dnia Ojca dla wszystkich tatusiów, wujków, którzy się nami zajmowali, dziadków… Wiecie o co chodzi. Kochamy Was”.Zdjęcia ze swoim rodzicem wstawiła również Dua Lipa. Na jednym widzimy nawet całą rodzinę artystki.Kevin Jonas doczekał się życzeń od córek!Demi Lovato wspomniała, że tata musiał wychowywać ją sam. Dodała też, że jest niesamowitym mężczyzną o złotym sercu i nie mogła prosić o lepszego ojca. “Dziękuję, że zawsze przy mnie jesteś”.
Jak sama Lauren Jauregui stwierdziła, wstawiła “najlepsze zdjęcie” ze swoim tatą!


A Wy jesteście gotowi na Nasz Dzień Taty? Niedziela już niedługo! 😉

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X