fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Bardzo często świat filmowy z muzycznym się przenikają. Mieliśmy już Sheerana występującego w Grze o Tron, Harry’ego Stylesa w Dunkierce, a teraz… Czyżby przyszedł czas na Liama Payna? Na drodze do kariery filmowej może Mu stanąć Jego… kolega z zespołu! 

Steven Spielberg po wielu latach prób uzyskania zgody na remake musicalu West Side Story, w końcu się tego podejmie! Musical z lat 60. ma na swoim koncie aż 10 Oscarów! Czy najnowszy remake osiągnie równie wielki sukces, a jeśli tak, to kto w nim zagra?

Do swojej obsady, reżyser Jurassic Park, szuka młodych wokalistów, którzy mają poczucie rytmu. Podobno do tej roli przymierzany jest właśnie Liam Payne oraz jego kolega z zespołu One Direction – Harry Styles. Wcześniejsza rola wokalisty Sign of the Times  w Dunkierce została doceniona przez wielu krytyków i to właśnie to, może przesądzić o wyborze aktora.

Kogo byście widzieli w roli musicalowego aktora?

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X