fbpx


Caleb Mclaughlin’s znany z roli Lucasa Sinclaira w serialu Stranger Things uwielbia buty, dlatego zgromadził imponującą kolekcję, która liczy ponad 70 par.

Jeżeli zastanawialiście się kiedyś na co młodzi aktorzy z popularnych seriali wydają swoje wysokie honoraria, to teraz macie odpowiedź (przynajmniej do jednego aktora). Mowa o Calebie Mclaughlinsie, który postanowił zebrać obszerną kolekcję obuwia. Nie myślcie jednak, że aktor w swoim specjalnym pokoju do butów trzyma zwykłe trampki z supermarketu. Do kolekcji Caleba trafiają same perełki, do których zaliczają się m.in. limitowane kolekcje butów Jordan, Adidas i Nike, które stworzyło model Tailwind 79 w specjalnej kolorystyce i z logo Hawkins High School.

Foto: YouTube/
The Hollywood Reporter

Trzeba przyznać, że kolekcja Caleba robi wrażenie, a celebryta podchodzi do tematu sneakersów z prawdziwą pasją.

Zbieracie coś? Macie kolekcje, którymi chcielibyście się pochwalić? Piszcie w komentarzach! 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X