fbpx


Poznaliśmy wyniki Grammy 2018! Wszyscy czekali z wielką niecierpliwością, ale przede wszystkim czekali na nie nominowani w najważniejszych kategoriach. Pisaliśmy już wcześniej o największych ilościach nominacji oraz na przykład kogo w nominacjach zabrakło, jednak wynik i tak zaskoczył wielu fanów różnych artystów. Kto został wielkim zwycięzcą?

Unreal!! I love you all!!! ✨

Post udostępniony przez Bruno Mars (@brunomars)

Tak! To Bruno Mars, którego kariera rozpoczęła się już dobre kilka lat temu, kiedy śpiewał o tym, jak bardzo chciałby być milionerem, zdobył najwięcej statuetek! Piosenkarz był nominowany do nagród Grammy w sześciu indywidualnych kategoriach… i zgarnął je wszystkie!

Bruno Mars zdobył Grammy 2018 za:

  • nagranie roku z utworem 24K Magic
  • album roku – z płytą 24K Magic
  • piosenka roku za “That’s What I Like”
  • najlepsze nagranie R&B – za “That’s What I Like”
  • najlepszą piosenką R&B 0 – także za “That’s What I Like”
  • najlepszy album R&B – za 24K Magic

Dodatkowo jego album 24K Magic zdobył nagrodę za najlepszą produkcję (Best Engineered Album, Non-Classical).

Odbierając statuetki, Bruno podziękował za wparcie swojej dziewczynie, Jessice Caban, z którą spotyka się od 2011 roku.

Moja damo, Jessico, kocham cię skarbie. Dziękuję, że jesteś moją ostoją przez ten cały czas– powiedział ze sceny zakochany artysta. Swoje nagrody zadedykował natomiast… swoim fanom! No w sumie gdyby nie fani, nie zdobyłby tych nagród 😉 Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X