fbpx


Szykanowanie, tzw. “dobre domy”, układy, ale także miłość, przyjaźń i zaufanie – wszystkie te elementy znajdziecie w uwielbianej (co ciekawe – nie tylko przez młodych ludzi) grze Life Is Strange, której główną postacią jest Max , 18-letnia dziewczyna. Niedawno na rynku ukazało się kompletne wydanie gry wraz z jej prequelem, opowiadającym historię drugiej głównej bohaterki produkcji – przyjaciółki Max – Chloe.

Life Is Strange jest grą przygodową opartą przede wszystkim o podejmowanie trudnych decyzji, które mają swoje konsekwencje. Co ciekawe, jak donosi Kacper Zenderowski na Fandoms.pl , element ten został jeszcze lepiej zaprezentowany w prequelu gry Life Is Strange – “Before The Storm” :

Jak dobrze wiecie w LIS przebieg wydarzeń, zależy głównie od nas. To nasze decyzje są tutaj kluczowe. I o ile jeszcze w pierwszej części nie było to aż tak uderzające, bo zawsze mogliśmy cofnąć czas i naprawić swój błąd., to tak w drugiej części, gdzie nie mamy żadnych nadnaturalnych możliwości, już musimy dobrze przemyśleć konsekwencje każdej z opcji jakie mamy do wyboru.

Life Is Strange to gra, którą uwielbiacie – niech za rekomendację posłuży choćby ta opinia z tekstu Kacpra:

Life is Strange jest moją ulubioną grą. Bardzo podoba mi się fakt, iż cała fabuła gry zmienia się przez nasze wybory, dzięki temu gra nie nudzi się i można w nią grać kilka razy, zmieniając wybory. Postacie są bardzo dobrze wykreowane, dzięki czemu można się z nimi łatwo zżyć. Soundtrack i grafika są bardzo dobre, fabuła szybko wciąga a głosy postaci, pasują do ich charakterów. Przez całą mechanikę gry, w której każda decyzja ma swoje konsekwencje, nauczyłam się ostrożnie podejmować decyzje i liczyć się z tym, że nie zawsze mogą być one dobre. Uważam, że warto wydać te kilkadziesiąt złotych, by przeżyć historie wspaniałej przyjaźni.”

Graliście już w Life is Strange? A może zastanawiacie się czy w ogóle warto? Sprawdźcie cały playtest Kacpra na Fandoms, który pomoże Wam w podjęciu decyzji:

Polecamy !

Grałeś(-łaś) kiedyś w Life is Strange?

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Szukasz więcej ciekawych artykułów związanych z fandomami? Chcesz wziąć udział w ciekawych dyskusjach, sprawdzić swoją wiedzę i wygrywać atrakcyjne nagrody? A może chcesz, by Twój artykuł pojawił się na tej stronie? Zarejestruj się już teraz na http://fandoms.pl i napisz Twój post – najlepsze pojawią się także na tym portalu!


X