fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

A Way Out to pierwsza i jak dotąd jedyna gra, w którą nie zagracie w pojedynkę. Od początku do końca w duecie, albo wcale. Ciekawe rozwiązanie, prawda? Gra opiera się na współpracy, choć mogę wam po cichu zdradzić, że nie zabraknie też elementów rywalizacji. I wbrew pozorom tytuł ten nie opiera się tylko na strzelaniu, a wręcz celowanie jest jednym z wielu różnych elementów, więc gra ani przez chwilę nie zwalania tempa i nie staje się nudna!

Electronic Arts

Akcja gry dzieje się w więzieniu. Choć wydawać by się mogło, że na temat ucieczki z więzienia powiedziano już wszystko i nie ma szans na zaskoczenie, fabuła gry jest bardzo złożona i wielowątkowa, a postaci barwne i niejednoznaczne.

Electronic Arts

Bohaterowie to totalne przeciwieństwa: z jednej strony mamy skazanego za (między innymi) malwersacje finansowe, rozważnego i starszego Vincenta, a naprzeciw młodszego, szybko zmierzającego do rozwiązań siłowych Leo.

Electronic Arts

Lubicie grać, a nie znacie jeszcze tego tytułu? A Wy Out to zdecydowanie produkcja, w którą warto zagrać! Gwarantuje Wam porządne kilka wieczorów ciekawej rozgrywki. Więcej na ten temat przeczytać możecie na Fandoms:  http://fandoms.pl/328810/xone-recenzja-jedyna-taka-zabawa-dwoch-graczy-jednoczesnie?show=328810#q328810

 

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X