fbpx


Tak jak informowaliśmy Was dzisiaj rano, przygotowaliśmy dla Was niezwykłą niespodziankę związaną z konkursem Way to Young Stars! Chcesz mieć wpływ na przebieg konkursu? Masz swojego faworyta? Teraz będziesz mógł to udowodnić! 

26 sierpnia podczas Young Stars Festival 2018, ruszy głosowanie, w którym będziecie mogli wskazać na swojego faworyta! Wszyscy będą mieli do dyspozycji po 1 głosie na każdą z finalistek. Możecie wesprzeć każdą z uczestniczek lub tą wybraną przez siebie. Głosowanie wystartuje o godzinie 16, a zakończy się dokładnie o 20:30. Swój głos będziecie mogli oddać oczywiście na naszym portalu w zakładce Way to Young Stars, to tam, już za 2 dni, odblokujemy Wam tę możliwość.

W tej rywalizacji zmierzą się: Sandra Czuraj, Agata Gładysz, Kaja Jabłońska, Weronika Januszkiewicz oraz Olivia Klinke. Jeżeli wciąż nie jesteście pewni na kogo zagłosować, zachęcamy do przeczytania naszego cyklu wywiadów z finalistkami.

Cały wielki finał odbędzie się niezmiennie na warszawskim Torwarze. Koncerty uczestniczek zaplanowane są na godzinę 15:30, bądźcie tam razem z nami i wesprzyjcie swoje faworytki mega przyjęciem!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X