fbpx


Mama Gigi Hadid, Yolanda, obchodziła wczoraj swoje 55 urodziny! Z tej okazji Gigi złożyła jej słodkie życzenia na swoim Instagramie. 

Yolanda Hadid z pewnością jest dumna z trójki swoich dzieci! Zarówno Gigi, Bella, jak i ich brat Anwar, poszli w ślady mamy i spełniają się zawodowo w świecie modelingu. Yolanda urodziła się w Holandii i przez 15 lat była modelką – chodziła po wybiegach w Paryżu, Mediolanie, Sydney, Cape Town, Tokio, Nowym Jorku, Los Angeles i Hamburgu. W 1994r. po wyjściu za Mohameda Hadid przeprowadziła się do Los Angeles, aby założyć rodzinę. W 1995r. na świat przyszła Gigi Hadid, w 1996 Bella, zaś w 1999 ich brat Anwar.

Z okazji 55 urodzin mamy, Gigi złożyła jej na Instagramie życzenia!

“Wszystkiego najlepszego (i najzdrowszego!) z okazji urodzin i dla perfekcyjnego ludzkiego połączenia inteligencji z intuicją, kreatywności i motywacji, współczucia i siły oraz przyjaźni i wsparcia. Jesteś najlepszą przywódczynią, o jaką kiedykolwiek moglibyśmy poprosić! Pamiętamy o Tobie każdego dnia.”

Gigi napisała te słowa pod zdjęciem, na którym widzimy ją z mamą 🙂 To naprawdę słodkie!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X