fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Pamiętacie GFORCE? Nie tak dawno pisaliśmy o ich występie w “America’s Got Talent”, gdzie zaskoczyły nie tylko widzów, ale przede wszystkim jurorów. Dzięki świetnemu wykonaniu piosenki dziewczyny przeszły do kolejnego etapu i teraz ponownie pojawiły się na telewizyjnej scenie!

Grupa GFORCE powróciła w kolejnym odcinku “America’s Got Talent”. Tym razem piątka dziewczyn przygotowała oryginalną melodię poświęconą byciu wiernym sobie, trafnie zatytułowaną “It’s GFORCE!”.

“Zawsze są lepsze rzeczy, które ktoś powie / Więc pracujemy, bo nie chcemy się bawić / To jest GFORCE” – zaśpiewała grupa w dopasowanych turkusowych strojach. Całość dopełniła energooszczędna choreografia.

Nazwa zespołu nawiązuje do kobiecej siły. G – girls (dziewczyny) i FORCE (siła). To właśnie grupa pokazuje na scenie! Siła dziewczyn, które są najlepsze wtedy, gdy są razem i mogą wspólnie współpracować.

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X