fbpx


Gala Bestsellery Empiku to uroczystość podczas, której poznajemy najchętniej czytane, oglądane i słuchane premiery 2017 roku. Podczas Gali nie zabrakło najjaśniejszych gwiazd światowej sceny muzycznej. Między wręczeniem statuetek w poszczególnych kategoriach czas umilali: Natalia Kukulska, Sting & Shaggy, Jessie Ware, Jimek z Orkiestrą, Andrzej Piaseczny, Mrozu oraz Miuosh z Katarzyną Nosowską.
Na uroczystości przyznano nagrody w 11 kategoriach dla najpopularniejszych tytułów, które w ostatnim roku wybierali klienci sieci Empik.

Muzyka zagraniczna: “Divide” – Ed Sheeran

Muzyka polska: “Mój Dom” – Kortez

Film zagraniczny: “Przełęcz ocalonych” – reż. Mel Gibson

Film polski: “Pitbull. Niebezpieczne kobiety”– reż. Patyk Vega

Film dla dzieci: “Vaiana: Skarb Oceanu” – Ron Clements, John Musker

Literatura zagraniczna: “Początek”, Dan Brown

Literatura faktu: “Macierewicz i jego tajemnice”, Tomasz Piątek

Literatura dla dzieci: “Nela i skarby Karaibów”, Nela Mała Reporterka

Literatura dla młodzieży: “Światło”, Jay Asher

Gry: FIFA 2018

Wydarzenie roku: “Twój Vincent”

Na wydarzeniu nie zabrakło gwiazd Young Stars: Na czerwonym dywanie pojawiła się Sylwia Przybysz, Olga Przybysz i Artur Sikorski, a jako gwiazdy specjalne występowali Sylwia Lipka i Jeremi Sikorski.

Para została zaproszona do wręczenia statuetki w kategorii “Literatura Dla Młodzieży”, która trafiła do Jay’a Ashera za książkę “Światło”

fot: Instagram/jeremisikorski

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X