fbpx


Teledysk Lady Gagi do piosenki “Bad Romance” oficjalnie osiągnął miliard wyświetleń w serwisie YouTube. Jest to pierwsze takie wyróżnienie dla gwiazdy, która wcześniej nigdy nie osiągnęła takiego wyniku!

Kawałek wydany w 2009 roku na debiutanckiej edycji jej debiutanckiego albumu The Fame Monster doczekał się wideo, które zawiera futurystyczne, odważne i modne stroje. To właśnie te stroje sprawiły, że Gaga odróżniała się na tle innych wykonawców w tamtym czasie. Klip przypomina dawne czasy, gdy Lady Gaga przyciągała wzrok nowatorskimi kreacjami, dynamiczną choreografią i chwytliwym tekstem “Rah-Rah-ah-ah-ah”.

Źródło: Youtube.com / Lady Gaga

Teledysk do piosenki wyreżyserował Francis Lawrence, który wcześniej współpracował z Justinem Timberlakem czy Jennifer Lopez. Oficjalna premiera wideo miała miejsce 10 listopada 2009 roku, a w polskich stacjach telewizyjnych teledysk pojawił się dopiero tydzień później. Treść przedstawiona w klipie odnosić się miała do handlu kobietami i niewolnictwa, ponieważ Lady Gada zagrała kobietę odurzoną przez modelki i sprzedaną rosyjskiej mafii. Na koniec artystka przechytrza swojego “nabywcę” i jest wolna.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X