fbpx


PETA wysłał list w poniedziałek (4 lutego) do Big Boi po jego występie podczas Halftime Super Bowl, w którym organizacja poprosiła go o oddanie futra, które nosił na scenie i wsparcie praw zwierząt!

PETA, czyli People for the Ethical Treatment of Animals (Ludzie na rzecz Etycznego Traktowania Zwierząt), zajmuje się walką o prawa zwierząt. Organizacja działa głównie poprzez edukację, reklamy, pokojowe protesty i pikiety.

Wyświetl ten post na Instagramie.

#ATLHO 🚀 BigBoi.com

Post udostępniony przez Big Boi (@bigboi)

“Nasze serca zatonęły, gdy wszedłeś na scenę podczas Super Bowl w futrze, masz wielu fanów tutaj w PETA i w całym kraju, którzy kochają twoją muzykę i byli zachwyceni, gdy ogłoszono, że będziesz zaangażowany w pokaz Halftime. Czy możemy cię przekonać, że to był ostatni raz, kiedy pojawiłeś się w futrze?

Ponadto PETA powiedziała, że jeśli raper odda ​​futro, to trafi ono do ludzi w obozach dla uchodźców i do schronisk dla bezdomnych. Organizacja obiecała również wysłać mu “wspaniałe” futro jako zamiennik. Mariah Carey, Mary Tyler Moore i Sharon Osbourne są jednymi z wielu gwiazd, które oddały swoje futra, by pomóc innym.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X