fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Jak wiecie, Cameron Boyce zmarł w nocy z 6 na 7 lipca, w wyniku ataku padaczki. Fani byli zdruzgotani, a jego rodzina jeszcze bardziej. Jego bliscy założyli fundację Camerona Boyce’a, aby uczcić jego pamięć – organizacja wspiera młode utalentowane osoby, aby mogły zmieniać świat. Fundacja ta otrzymała ostatnio nagrodę na evencie 2019 Heller Awards! 

fot. instagram.com/libboyce

Cameron Boyce zmarł w nocy z 6 na 7 lipca, w wieku zaledwie 20 lat. Jak podała w komunikacie jego rodzina, Cameron zmagał się od dłuższego czasu z padaczką i to w wyniku jednego z ataków zmarł we śnie. Dopiero dwa tygodnie po jego śmierci przerwała milczenie jego mama, Libby Boyce. Mniej więcej w tym samym czasie do mediów została podana informacja o tym, że rodzice zmarłego aktora zakładają fundację, aby uczcić jego pamięć. Na rozstaniu nagród The Heller Awards organizacja ta otrzymała nagrodę za największy wpływ w branży!

fot. justjaredjr.com

Cameron Boyce Foundation to organizacja, która wspiera młode, utalentowane osoby, aby działały w ważnych dla świata sprawach i szerzyły o nich wiedzę. Cameron sam zaangażowany był w wiele takich tematów – jak np. brak wody pitnej w krajach trzeciego świata czy przemoc i wykorzystanie broni. 

fot. instagram.com/libboyce

Rodzice i siostra Camerona muszą czuć ogromną dumę! Realizują marzenia przedwcześnie zmarłego aktora i jak widać – ich działania przynoszą pozytywne efekty.

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X