fbpx


Piosenkarka ciągle zaskakuje fanów! Najpierw budowała napięcie wokół piosenki “Thank U, Next” oraz teledysku. W międzyczasie zorganizowała kolejną trasę koncertową oraz została ogłoszona kobietą roku 2018 według Billborda. Ariana jednak nie osiadła na laurach, tylko wróciła do pracy i zdradziła fragment najnowszej piosenki!

Ariana Grande znana jest z bezpośredniego kontaktu z jej milionami fanów na całym świecie. Tak też było tym razem, gdy autorka hitu”Thank U, Next” udostępniła bezpośrednio fanom fragment swojego nowego rytmicznego utworu “Imagine”. Jego premiera ma się odbyć dzisiaj wieczorem o 21:00 czasu amerykańskiego!

Źródło: Instagram / arianagrande

Grande udostępniła teaser na swoim Insta Story z zegarem odliczającym do czasu wydania “Imagine”  dodając jej ulubione emoji czarnego serca. Nowy singiel będzie drugim wydawnictwem po “Thank U, Next” z nadchodzącego albumu Grande o tej samej nazwie.

“Dla tych, którzy pytają o wyobraźnię” – napisała 25-letnia gwiazda w poście.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X