fbpx


Dopiero co wczoraj pisaliśmy o FitLovers, którzy odbierali kolejną w swojej karierze nagrodę, rozpętała się afera po nieudanym salcie, a już dzisiaj mamy dla Was kolejne informacje! Mateusz poprzez Instagrama i InstaStory FitLovers, ponownie tłumaczy co się wydarzyło i jak sprawy mają się obecnie! 

Powyżej możecie zobaczyć wspomniane wcześniej nieudane salto, po którym Mateusz z FitLovers poszkodował jedną kobietę z widowni! Po tym incydencie w mediach rozpętało się piekło, z którym główny zainteresowany, no i oczywiście winny temu zdarzeniu, nie mógł się pozbierać. Płakał i tłumaczył jak wyglądała cała sytuacja, jednak ludzie i tak już w wielu środowiskach go po prostu skreślili i liczą na to, że będzie to dla Niego nauczka i pokryje wszystkie koszty badań, leczenia i ewentualnej rehabilitacji poszkodowanej! Całość możecie przeczytać w naszym artykule z wczoraj: Wielka Afera i PŁACZ Mateusza z FitLovers!

Tym razem jednak Mateusz postanowił ostatecznie wszystkim wszystko wyjaśnić i nie chce już do tego wracać. Ciekawi? No to zobaczcie sami, co napisał na InstaStory!

Co teraz sądzicie o tej sprawie? Zmienicie zdanie o Mateuszu i FitLovers, czy nadal będziecie żywić urazę za to co zrobił?

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X