fbpx


Zaledwie niecałe dwa tygodnie temu informowaliśmy Was, że odtwórca roli Batmana został wybrany! W postać superbohatera wcieli się Robert Pattinson, którego możecie kojarzyć z takich filmów jak: “Zmierzch” czy “Twój na zawsze”. Teraz w Internecie pojawiły się kolejne spekulacje na temat tego, z jakim czarnym charakterem będzie musiał się zmierzyć Batman!

Źródło: DC Comics

Na dany moment wiadomo, że w filmie pojawić ma się kilku komiksowych wrogów Batmana, jednak reżyser i scenarzysta Matt Reeves nie ujawnił nic więcej. Plotek na temat nowej produkcji dostarczył jednak portal Geeks WorldWide. Ich zdaniem w filmie pojawić ma się Firefly.

Źródło: DC Comics

Firefly to postać bardzo burzliwa, której historię już wiele razy zmieniano. Teraz rzekomo ma być on seryjnym podpalaczem miejsc, do których nie miał dostępu w dzieciństwie. Portal podał informacje, że do tej roli reżyser jeszcze szuka aktora, który planowo ma mieć od 20 do 30 lat.

Źródło: Archie Comics

Na koniec portal Geeks WorldWide dodaje, że w najnowszych przygodach Batmana ma się również pojawić Pingwin oraz Kobieta-Kot.

 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X