fbpx


Top Model zawsze dostarcza wielu emocji, jednak najwięcej możemy ich doświadczyć podczas samego finału. Nie inaczej było wczoraj, gdy fani głosowali na swoich idoli, a na koniec dowiedzieliśmy się, kto wygrał główną nagrodę! Wiele osób zgadzało się z wynikami, jednak byli i tacy, którzy nie do końca mogli pogodzić się z rezultatem.

Cezary Piwowarski/TVN, x-news

Losy uczestników Top Model mogliśmy śledzić przez kilka dobrych tygodni i w końcu poznaliśmy trójkę finalistów. Byli nimi Katarzyna Szklarczyk, Ania Markowska oraz Hubert Gromadzki. Każdy fan wspierał swojego idola, najczęściej pisząc w swoich postach hashtag danej drużyny, czyli na przykład #TeamKasia czy #TeamHubert. Finałowy odcinek uświetnił również występ wielu gwiazd w tym na przykład Darii Zawiałow. Nas zainteresowali również goście, którzy pojawili się wśród publiczności! Przykładem może być Red Lipstick Monster, które przypadkowo lub może specjalnie (nie wiemy) pokazała wpadkę, przez którą Joanna Krupa błędnie poinformowała o tym, kto dostaje się do ścisłego finału.

Widzowie przed telewizorami widzieli poprawne telebimy z osobami, które przechodzą dalej, jednak Joanna Krupa niekoniecznie. Poprawiła się jednak po krótkiej chwili i dowiedzieliśmy się, że do ścisłego finału nie dostała się Ania Markowska. Po kolejnym etapie i kolejnych głosach telewidzów, w końcu mogliśmy poznać zwycięzcę obecnego sezonu Top Model.

fot. Gosia Turczyńska

Głosy przeważyły na korzyść Kasi Szklarczyk, która została okrzyknięta Top Model 2018 roku! Oprócz świetlanej przyszłości, otrzymała również nagrodę pieniężną i na przykład okładkę w czasopiśmie Glamour, którą widzicie powyżej.  Wiele osób szalało z radości, jednak niektórzy nie mogą do tej pory pogodzić się z wynikiem, stąd mamy dla Was specjalną ankietę! Głosujcie! 🙂

Kto według Was powinien wygrać Top Model 2018?

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X