fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
1

Bars and Melody to jeden z najpopularniejszych brytyjskich duetów, który jest bardzo dobrze znany przez polskie nastolatki. Chłopaków w tym roku będzie można spotkać już niedługo, bo na przełomie kwietnia i maja 2019 roku! BAM przyjadą do Polski w ramach trasy „Choke Tour”.


https://www.instagram.com/p/BwWd_UWAUKj/

Fani bardziej zorientowani, śledzący nie tylko chłopaków ale także polskie stacje telewizyjne, mogli spotkać chłopaków już na początku kwietnia, podczas ich pobytu w Dzień Dobry TVN! Tak jak chłopaki obiecywali, osoby które przyszły pod kawiarenkę, mogły wejść do niej porozmawiać, porobić sobie zdjęcia oraz pośpiewać wraz z Charlie i Leo! Fani, którzy nie przyjechali, mogli oglądać wywiad w DDTVN oraz ich występ w programie telewizyjnym „Big Brother”.

Wiele osób było jednak lekko mówiąc zawiedzionych pytaniami zadanymi przez redaktorów DDTVN – „przecież my to wszystko wiemy…” – komentuje jedna z fanek – „chcemy wiedzieć więcej” – pisze druga. Mamy dla Was dobrą informacje, jeśli ten wywiad nie dał Wam przydatnych informacji na temat chłopaków!

Następnego dnia 4 dziewczyny: Patrycja (YoungStars.pl), Aleksandra, Amelia (Fandoms.pl) oraz Weronika, miały przyjemność przeprowadzenia wywiadu wraz Bars & Melody! Zastanawiacie się pewnie, dlaczego to dobra informacja! Otóż dlatego, że to właśnie Wy pod zdjęciem jednej z dziewczyn na Instagramie, mogliście zadawać pytania, na które BaM mieli odpowiedzieć! Efekty możecie zobaczyć poniżej! 🙂

I w taki oto sposób cała czwórka przeprowadziła wywiad ze swoimi idolami! Czy to w wersji wideo, czy w wersji pisemnej do naszego portalu YoungStars.pl! Pewnie jesteście ciekawi, na jakie pytania jeszcze odpowiedzieli – no to sprawdzajcie!

Redaktorki: Cześć chłopaki, miło Was widzieć ponownie!
BaM: Hej, Ciebie też miło widzieć ”nasty” raz (śmiech).

R: Jak się czujecie, nie jesteście zmęczeni?
BaM: Jesteśmy zmęczeni, ale polscy fani dają nam tyle energii, że gdy tylko ich zobaczymy czujemy się jakbyśmy wypili kilka filiżanek kawy.

R: Odbiegając lekko w przyszłość, czy przygotowujecie coś specjalnego na tegoroczny Young Stars Festival?
BaM: Oczywiście! Mamy nadzieje, że polscy fani będą zaskoczeni i szczęśliwi, jak na razie nie możemy zdradzać szczegółów, w końcu to niespodzianka!

R: Co czujecie, gdy spotykacie fanów na backstage’u podczas tak wielkiego wydarzenia jak YSF? Jak możecie opisać to uczucie?
BaM: To niesamowite uczucie spotykać ludzi, dla których jesteś inspiracją, wzorem do naśladowania. Wiele osób mówi jak bardzo nas kocha, jak bardzo im pomogliśmy, to naprawdę piękne i wzruszające.

R: Dlaczego postanowiliście pojechać w trasę, kiedy album nie jest jeszcze skończony?
BaM: Album teoretycznie jest skończony, ale postanowiliśmy go ulepszyć… Więcej nie możemy zdradzić ale obiecujemy, że efekty będą niesamowite!

R: Chłopaki dziękuję Wam za ten krótki wywiad i mam nadzieję, że dobrze się bawiliście!
BaM: My też tobie dziękujemy, za poświęcony czas! Do zobaczenia!

Jeśli również chcecie spotkać chłopaków, to zapraszamy na ich trasę koncertową w Polsce!
– Rzeszów 24.04
– Czechowice – Dziedzice 25.04
– Kraków 26.04
– Warszawa 27.04
– Bydgoszcz 28.04
– Gdańsk 30.04
– Poznań 12.05
– Wrocław 14.05
– Zabrze 15.05

Jeśli chodzi o kupno i rodzaje biletów, chłopaki mają dla Was 3 propozycje :

Platinium VIP : oprócz wstępu na koncert, bilet uprawnia do wcześniejszego wejścia i spotkania się z zespołem między godziną 15.00 a 16.00. Posiadacze tego pakietu uprawnieni są do spędzenia czasu z zespołem, zobaczenia próby, jak również dostają specjalne zespołowe pamiątki : zdjęcie z zespołem (wykonywane swoją komórką/aparatem ), opaskę VIP, specjalną plakietkę ze smyczą oraz plakat. Nie ma ograniczeń co do filmowania spotkań.

Regular VIP : oprócz wstępu na koncert, Regular VIP uprawnia do wcześniejszego wejścia między godziną 16.00 a 18.00. Posiadacze tego pakietu dostaną zdjęcie z zespołem (wykonywane swoją komórką/aparatem ), opaskę VIP, specjalną plakietkę ze smyczą oraz plakat zespołu. Nie ma ograniczeń co do filmowania spotkań.

General Ticket : bilet zwykły uprawnia do wejścia od godziny 18.00 oraz udziału w koncercie.

Naszym zdaniem wprowadzenie nowego rodzaju biletów było świetnym pomysłem, ponieważ wszystkie bilety Platinium VIP są już wyprzedane! Lecz nie ma powodów do zmartwień, musicie wiedzieć, że nadal możecie kupić bilet „Regular VIP” upoważniający do spotkania z zespołem!

Widzimy się na trasie!

Autor: Patrycja Nowacka

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
1
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X