fbpx


W ten weekend piosenkarka Kelsy Karter zaskoczyła wszystkich i dała mądrą lekcję tego, jak nie powinno się postępować! By uzyskać zainteresowanie mediów, wytatuowała na twarzy podobiznę Harry’ego Stylesa. Swoim osiągnięciem pochwaliła się na Instagramie i Twitterze.

Wyświetl ten post na Instagramie.

mama, look what i made me do

Post udostępniony przez Kelsy Karter (@kelsykarter)

“Mamo, zobacz, co sobie zrobiłam” – podpisała zdjęcie. Karter, która w zeszłym miesiącu wydała teledysk do swojej piosenki “Catch Me If You Can”, jest najwyraźniej wielką psychofanką Stylesa, która zaplanowała przedterminowe urodziny na 1 lutego. “W końcu wiem, że dostaję Harry’ego na urodziny….” – napomknęła na Twitterze ostatnio. Wcześniej w tym miesiącu zadeklarowała również: “Jest 2019, a Harry Styles wciąż jest najlepiej wyglądającym człowiekiem”.

Autor tatuażu Romeo Lacoste udostępnił film o tym, jak sam ją wytatuował, wraz z komentarzem wyrażającym jego zaskoczenie, że zdecydowała się na wytatuowanie Harry’ego Stylesa na twarzy. Karter krzywiła się z bólu, gdy praca została wykonana.

Dzieło jest nawet dobrej jakości, jednak pozostaje pytanie. Co z tym zrobi dziewczyna za kilka lat, gdy przestanie się interesować muzyką Stylesa lub dorośnie i zmieni zainteresowania? Tatuaży nie potępiamy, ale twarz to nie najlepsze miejsce na tatuaż z podobizną idola. Co sądzicie? 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X