fbpx


Fani Ariany Grande są zdeterminowani, aby dać swojej idolce trzecią pozycję nr 1 – poprzez detronizację “7 rings”. Cała akcja po to, by kolejna piosenka “break up with your girlfriend, i’m bored” zdobyła uznanie i zajęła zaszczytne miejsce! Jak myślicie, uda się? 

Arianatorzy połączyli siły w #Boycott7Rings i zamiast tego odwrócili swoje strumienie, by najnowsza piosenka Ariany – “break up with your girlfriend, i’m bored” zdobyła pierwsze miejsce na listach przebojów! Aktualnie najnowsza piosenka piosenkarki ma ponad 60 milionów wyświetleń w serwisie Youtube.com.

Pośród wszystkich tweetów Ari postanowiła także wskoczyć do zabawy. “Wszyscy jesteście tacy szaleni i zabawni, a ja uwielbiam was” – napisała. “Nie ma nic śmieszniejszego, niż bojkotowanie 7 rings… nie mogę lmao, cokolwiek ma być, kochani, nigdzie się nie wybieram.”

Po tym, jak grupa fanów błagała Grande, by sama wykorzystała hasztag, piosenkarka wreszcie się dała się przekonać. “Jesteś szczęśliwy” – zapytała od czasu usuniętego tweeta. “7 Rings” jest obecnie trzeci tydzień na liście Billboard Hot 100, jej drugi numer 1 po “Thank U, Next”, który zadebiutował na wykresie z 17 listopada i prowadził przez siedem tygodni.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X