fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Tej informacji spodziewali się zapewne wszyscy, jednak i tak wzbudziła ona wielki szok i niedowierzanie. Pierwszy raz w historii Konkursu Piosenki Eurowizji zdarzyło się to, co teraz. Czy reprezentanci mają się o co martwić? Czy konkurs został odwołany całkowicie, czy tylko przełożony? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć!

Informacje o odwołaniu Eurowizji pojawiały się już od pewnego czasu. W końcu jest to wielkie wydarzenie, które odwiedza sporo ludzi, ale również przy samym show pracuje wiele osób. Skupienie takiej liczby uczestników i pracowników w jednym miejscu sprawiałoby ogromne zagrożenie rozprzestrzenienie się korona wirusa w bardzo szybki i całkowicie niekontrolowany sposób.

Wyświetl ten post na Instagramie.

It is with deep regret that we have to announce the cancellation of the Eurovision Song Contest 2020 in Rotterdam. . Over the past few weeks we have explored many alternative options to allow the Eurovision Song Contest to go ahead. . However the uncertainty created by the spread of COVID-19 throughout Europe – and the restrictions put in place by the governments of the participating broadcasters and the Dutch authorities – means the European Broadcasting Union (EBU) has taken the difficult decision that it is impossible to continue with the live event as planned. . We are very proud that the Eurovision Song Contest has united audiences every year, without interruption, for the past 64 years and we, like the millions of fans around the world, are extremely saddened that it cannot take place in May. . The EBU, NPO, NOS, AVROTROS and the City of Rotterdam will continue a conversation regarding the hosting of the Eurovision Song Contest in 2021. . We would ask people to bear with us while we work through the ramifications of this unprecedented decision and patiently await any further news in the coming days and weeks. . We would like to pay tribute to all the host broadcaster team in the Netherlands and our 41 Members who have worked so hard on planning this year’s event. . We are all as heartbroken as they are that the Eurovision Song Contest will not be able to be staged in May and know that the whole Eurovision family, across the world, will continue to provide love and support for each other at this difficult time.

Post udostępniony przez Eurovision Song Contest (@eurovision)

Po przeanalizowaniu obecnej sytuacji na świecie EBU oraz nadawcy z Holandii podjęli decyzję o odwołaniu konkursu. Co z uczestnikami? To już zależy od poszczególnych krajów biorących udział w Eurowizji. Część z nich potwierdziła, że w przyszłym roku na scenie pojawią się wybrani już reprezentanci, a np. Szwecja potwierdziła, że przeprowadzi preselekcje jeszcze raz. Widać, że sytuacja będzie się wyjaśniać w przyszłym roku.

Głos w sprawie zabrała także Alicja Szemplińska, która przyznała, że jej najgorszy koszmar właśnie się spełnił. “Kochani! Spełnił się niestety najgorszy scenariusz i tegoroczna Eurowizja Rotterdam 2020 została odwołana. Powód jest wszystkim bardzo dobrze znany. Zdrowie jest jedno, więc dbajmy o nie, jak potrafimy najlepiej! Teraz wracam do studia, aby nagrywać kolejne utwory i będę Was informować na bieżąco o postępie moich prac. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i ściskam w tym nie łatwym dla nas czasie! Stay tuned”.

Źródło: Instagram

Jak myślicie, czy Alicja powinna reprezentować Polskę również za rok?

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X