fbpx


Kylie Jenner i Travis Scott dotarli na wczorajsze rozdanie nagród Grammy, ale wcześniej w ten weekend byli zajęci organizacją dziecięcej imprezy Stormi, by z przytupem świętować jej pierwsze urodziny!

Na przyjęciu urodzinowym pojawił się wystrój w stylu karnawałowym, jednorożec, kopuła z chmurkami i wielopoziomowy tort urodzinowy z karuzelą. Najbardziej zaskakujące było jednak wejście do budynku przypominające okładkę albumu Astroworld Scotta.

“Śniłam o tej imprezie, a następnie sporządziłam ją na papierze pokój po pokoju i @mindyweiss naprawdę sprawiła, że moja wizja ożyła!!!” – Jenner napisała na Instagramie, gdzie dzieliła się zdjęciami z uroczystości. “Dziękuję Mindy i drużynie! Ta impreza była magiczna.”

Na cześć wielkiej uroczystości wnuczki Caitlyn Jenner również napisała wiadomość na Instagramie: “Jestem dumna z mojej niesamowitej córki za wszystkie jej osiągnięcia, ale szczególnie dumna jestem z tego, jaką jest niesamowitą mamą dla jej małej dziewczynki! I co za wspaniałe przyjęcie urodzinowe! Z okazji pierwszych urodzin Stormi!” Też chcielibyście mieć takie urodziny? 🙂

Wyświetl ten post na Instagramie.

i had to go all out for my baby. #StormiWorld

Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner)

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X