fbpx


Emma Watson to aktorka, która chyba dla większości nazywa się Hermiona Granger. Popularność uzyskała dzięki serii filmów o Harrym Potterze i również przez to ma mnóstwo fanów, którzy śledzą ją na każdym kroku. Nie trudno jednak dowiedzieć się o Jej różnych zmianach, gdy sama publikuje zdjęcia, na przykład na swoim Instagramie. Tak samo było również i teraz.

Emma wstawiła zdjęcie, na którym promuje książkę “Why I’m No Longer Talking To White People About Race“. Fani jednak oprócz książki, zwrócili uwagę na Jej nową… fryzurę.

 

Wielu z nich pisze, że wygląda słodko i że nowa fryzura ją odmłodziła. Są jednak tacy, którzy opisują nowy wygląd Emmy jako “wypadek przy pracy”. My nie możemy się zdecydować i nie wiemy, co sądzić o tej nowości na głowie aktorki.

Pytanie więc do Was – jest ok, czy nie do końca? 🙂

(Photo by JB Lacroix/ WireImage)

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X