fbpx


Ostatnio pisaliśmy o tym, jak Ed Sheeran widzi swoją przyszłość i karierę, przez co zasmucił fanów. Każdy jednak rozumie, że wszystkim należy się przerwa, odpoczynek i zajęcie się życiem prywatnym oraz rodziną. Temat jednak szybko został przyćmiony przez ostatnią sytuację, która miała miejsce na kameralnym koncercie Eda!

Powyżej możecie zobaczyć nagranie z koncertu Eda Sheerana, który wykonywał akurat piękną piosenkę Perfect. Utwór bardzo szybko stał się symbolem miłości i zakochanych oraz był i jest wykorzystywany do pierwszego tańca wielu par młodych na całym świecie! Jednak gdy obejrzycie nagranie zobaczycie, że w pewnym momencie Ed przerywa koncert i utwór, ponieważ zauważył co się dzieje w pierwszym rzędzie!

Pewien młody mężczyzna uklęknął i oświadczył się swojej wybrance! Lepszej sytuacji chyba nie mogli sobie wyobrazić – byli na koncercie idola, słuchali na żywo pięknych piosenek i na tej specjalnej, podczas oświadczyn, Ed Sheeran przerwał koncert, uciszył publikę i gdy tylko usłyszał, że wybranka powiedziała TAK, kontynuował występ!

Publiczność oszalała, piszczała i klaskała, a my bardzo dobrze to rozumiemy! Tym bardziej nie dziwimy się, że artysta przerwał koncert, bo dla tej młodej pary, to było wyjątkowe i niepowtarzalne wydarzenie, które i oni, artysta i wszyscy będący tam fani zapamiętają na długo! 🙂

Swoją drogą, utwór Perfect ma już 1,5 miliarda odsłon na YouTubie!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X