fbpx


Jak wiemy, Ed Sheeran bardzo chroni swoją prywatność i rzadko możemy go zobaczyć publicznie z ukochaną. To właśnie dlatego ich wspólne zdjęcie na Instagramie to taki rarytas! Ed i Cherry wyglądają na szczęśliwych i naprawdę zakochanych.

Ed Sheeran należy do niewielkiego grona artystów, którzy prowadzą swoje prywatne życie z dala od mediów. Razem z Cherry Seaborn rzadko pokazują się publicznie razem i pilnie strzegą swojej prywatności. Jedyny i naprawdę zaskakujący wyjątek zrobił Ed podczas sierpniowego wywiadu w którym zdradził, że on i Cherry są już po ślubie.

Ostatnio Ed Sheeran zdradził, że po zakończeniu obecnej trasy koncertowej chce zrobić sobie roczną przerwę, aby skupić się na związku i pielęgnowaniu relacji. Będąc tak szczęśliwym mężem – wcale się temu nie dziwimy!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

🚜 boi & gal by @zakarywalters

Post udostępniony przez Ed Sheeran (@teddysphotos)

Z perspektywy tego, jak bardzo para stara się o prywatność, wspólne zdjęcie tym bardziej zaskakuje. Ed Sheeran wrzucił je na swój Instagram – urocze ujęcie ukazuje go z ukochaną na meczu piłki nożnej. Zakochani wydają się być zainteresowani bardziej sobą niż tym, co dzieje się na boisku 🙂 Wyglądają na naprawdę szczęśliwych!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X